Fotograf Zamość

CLICKONMANIAC - Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego dla szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych organizowany przez Gimnazjum Nr 5 im. Sybiraków w Zamościu pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Zamość oraz Wydawnictwa Express Publishing.

AKTUALNOŚCI:

18.11.2016r. godz. 14.00 I etap (szkolny)


Przypominamy, że w piątek 18.11. 2016r odbędzie się I etap naszego konkursu we wszystkich 116 szkołach, które zgłosiły swój udział. Wszystkim uczniom życzymy powodzenia. Osoby, które zakwalifikują się II etapu - pamiętajcie o obowiązku dostarczeniu zgód swoim nauczycielom (dokument dostępny w zakładce DOKUMENTY - zgoda na przetwarzanie danych osobowych).Blokada kont użytkowników

Szanowni Państwo, w związku z upłynięciem terminu zgłaszania szkół do tegorocznej edycji konkursu (31.10.2016r.) - konta użytkowników, którzy nie zgłosili szkół do konkursu zostaną tymczasowo zablokowane.

Jednocześnie informuję, iż nowi użytkownicy, nieznani administratorowi, ubiegający się o rejestrację, zostaną automatycznie usunięci z listy oczekujących na aktywację konta. Przypominam, że w każdej chwili można się ponownie ubiegać się o aktywację konta, bo dopełnieniu wszystkich formalności.

krok 1 - wypełnienie internetowego formularza zgłoszenia szkoły

krok 2 - wypełnienie formularza rejestracyjnego, tzn. zarejestrowanie się w serwisie 

krok 3 - wysłanie pocztą, bądź faksem zaświadczenia dyrektora szkoły dostępnego na naszej stronie w zakładce DOKUMENTY

Za niedogodności przepraszamy, lecz są one spowodowane względami bezpieczeństwa, w związku z licznymi próbami zarejestrowania się osób postronnych.

 

Zasady logowania na stronie - dla nowych uzytkowników.

Przypominamy, iż  WYŁĄCZNIE NAUCZYCIELE mogą ubiegać się o aktywację konta po wykonaniu WSZYSTKICH następujących kroków:

krok 1 - wypełnienie internetowego formularza zgłoszenia szkoły (PEŁNA NAZWA SZKOŁY wraz z imieniem szkoły, dane znajdą się na zaświadczeniach, dyplomach) tutaj...
krok 2 - wypełnienie formularza rejestracyjnego, tzn. zarejestrowanie się w serwisie tutaj...
krok 3 - wysłanie pocztą, bądź faksem zaświadczenia dyrektora szkoły dostępnego na naszej stronie w zakładce DOKUMENTY    tutaj ....

UWAGA!!!

Zalogowani użytkownicy, którzy już brali udział we wcześniejszych edycjach konkursu - wykonują TYLKO krok 1 - wypełniają internetowy arkusz zgłoszenia.

Więcej…
 
Designed by Templatka.pl