Fotograf Zamość

CLICKONMANIAC - Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego dla szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych organizowany przez Gimnazjum Nr 5 im. Sybiraków w Zamościu pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Zamość oraz Wydawnictwa Express Publishing.

AKTUALNOŚCI:

23.02.2017r. (czwartek) godz. 14.00 II etap (okręgowy)

 


W pliku poniżej znajduje się lista przydział uczniów do poszczególnych okręgów wraz z powołaniem nauczycieli do prac w Komisji Konkursowej, a także imienna lista uczniów (sporzadzona na podstwie danych zawartych w załączniku elektronicznym do protokołu z I etapu). Proszę sprawdzić poprawność danych ucznia, w przypadku błędów proszę nauczycieli o natychmiastowy kontakt.


Zgodnie z regulaminem wszyscy nauczyciele, których uczniowie zakwalifikowali się do II etapu pełnią funkcję Komisji Nadzorującej (w sali podczas konkursu) oraz po zakończeniu zostają, by sprawdzić prace (Komisja Sprawdzająca). 


Prosimy uczniów o przyniesienie ze sobą legitymacji szkolnych w celu potwierdzenia tożsamości podczas czynności organizacyjnych i przybycie 15 min przed rozpoczęciem konkursu.

 

Zasady logowania na stronie - dla nowych uzytkowników.

Przypominamy, iż  WYŁĄCZNIE NAUCZYCIELE mogą ubiegać się o aktywację konta po wykonaniu WSZYSTKICH następujących kroków:

krok 1 - wypełnienie internetowego formularza zgłoszenia szkoły (PEŁNA NAZWA SZKOŁY wraz z imieniem szkoły, dane znajdą się na zaświadczeniach, dyplomach) tutaj...
krok 2 - wypełnienie formularza rejestracyjnego, tzn. zarejestrowanie się w serwisie tutaj...
krok 3 - wysłanie pocztą, bądź faksem zaświadczenia dyrektora szkoły dostępnego na naszej stronie w zakładce DOKUMENTY    tutaj ....

UWAGA!!!

Zalogowani użytkownicy, którzy już brali udział we wcześniejszych edycjach konkursu - wykonują TYLKO krok 1 - wypełniają internetowy arkusz zgłoszenia.

Więcej…
 
Designed by Templatka.pl